Kancelaria Regulacyjna

 

Problem z przyłączeniem do sieci dystrybucyjnej – niezbędnik dewelopera

 

Real Estate Magazine jest ważnym magazynem specjalistycznym skierowanym do deweloperów, zarządców nieruchomości, pośredników oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych. Kancelaria Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci jest partnerem dla wielu firm z tej branży, którym od wielu lat świadczy specjalistyczne usługi prawne w zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło i gaz.

Na łamach październikowego Real Estate Magazine pojawił się mój artykuł. Tym razem opisałem problemy, na jakie natrafiają przedsiębiorcy z branży deweloperskiej, próbując przyłączyć się do sieci dystrybucyjnej. Przedstawiłem także garść konstruktywnych rozwiązań, stosowanych przez Klientów Kancelarii.

Artykuł dostępny jest pod linkiem: Problem z przyłączeniem do sieci dystrybucyjnej. Niezbędnik dewelopera – Real Estate Magazine

Serdecznie zachęcam do lektury!

Ponadto, jeżeli jesteś deweloperem lub właścicielem nieruchomości i napotkałeś na trudności przy przyłączeniu do sieci i chciałbyś skonsultować swój problem z doświadczonym prawnikiem, serdecznie zachęcam do kontaktu.

Świadczymy specjalistyczne usługi prawne w zakresie prawa energetycznego dla deweloperów oraz zarządców i właścicieli nieruchomości