Kancelaria Regulacyjna

Webinar dla inwestorów i zarządców nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

22 marca w godzinach 10:00 – 15:00 odbędzie się webinar pt. Fotowoltaika i inne alternatywne źródła energii dla obiektów komercyjnych i mieszkaniowych. Poprowadzę panel specjalny pt. FOTOWOLTAIKA – ASPEKTY PRAWNE I ICH WPŁYW NA BIZNES W NIERUCHOMOŚCIACH.

Mam świadomość, że dla menedżerów, deweloperów czy zarządców nieruchomości, prawo jest przede wszystkim narzędziem do realizacji celów biznesowych. W związku z tym, w trakcie panelu nie będę opowiadał o przepisach. Zamiast tego pokażę, w jaki sposób prawidłowe wykorzystanie instrumentów prawnych z ustawy – Prawo energetyczne oraz ustawy OZE może przyczynić się do szybszego zwrotu z inwestycji a nawet zadecydować o opłacalności przedsięwzięcia. Przedstawię studia przypadków (case study), w których prawo energetyczne przeplata się z realizacją celów biznesowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie polecam!

Program Wydarzenia

Doradztwo na rzecz deweloperów, właścicieli oraz zarządców nieruchomości w zakresie prawa energetycznego oraz ustawy OZE, stanowi ważną część praktyki Departamentu Prawa Energetycznego Kancelarii.

Lista wszystkich artykułów o prawie w energetyce: